Sparco

Logo Sparco

SPARCO to niewątpliwie jeden ze światowych liderów wśród dostawców sprzętu i odzieży do sportów samochodowych. Rozpoczynając od produkcji pierwszych kombinezonów sportowych w 1977 roku, w efekcie 40-letniej już działalności, firma proponuje swoim odbiorcom pełną gamę akcesoriów rajdowych, wyścigowych i kartingowych.

W kombinezonach z logo SPARCO jeździ czołówka kierowców Formuły 1, kierowców Rajdowych Mistrzostw Świata, jak również czołowi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi. SPARCO to synonim najnowszych technologii i trendów w produkcji odzieży ognioodpornej, kasków samochodowych i sportowych foteli kubełkowych. Wśród kierowców WRC dominują znakomite pod względem wytrzymałości i wagi fotele karbonowe. Najlżejsza pod względem gramatury odzież ognioodporna, ciągle ulepszane buty rajdowe, rękawice czy pasy bezpieczeństwa, cieszą się uznaniem nie tylko aktualnych, ale i przyszłych mistrzów, czy też młodych kierowców gokartów. SPARCO to również oferta dla szerokiej rzeszy amatorów tuningu i fanów motorsportu, dla których ta włoska stała się synonimem sukcesu i jakości.

Firma SPARCO - z główną siedzibą pod Turynem we Włoszech - posiada filie m.in. w USA, Francji, Tunezji, Ameryce Południowej, oraz sieć sprzedaży w wielu krajach całego świata. Od 1995 roku firma PRINCE SP.J. - właściciel sklepu RallyPlanet.pl - jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem SPARCO na Polskę.

T-shirt SPARCO WARM-UP BARCELONA Oszczędzasz 39%
129.00 PLN 79.00 PLN
 
1 2 3 4 5 6 7 8
  2 - 16